Poznaj naszą kancelarię

Podejmujemy się realizacji projektów, na których się znamy i do których jesteśmy w stanie wnieść realną wartość.

Specjalizujemy się w doradztwie w zakresie ochrony danych osobowych, wdrażamy RODO, pomagamy w przygotowaniach do certyfikacji i kodeksów postępowań, wspieramy w razie incydentów oraz kontroli UODO.

Wspieramy naszych Klientów w obszarze: handlu elektronicznego i prawa nowych technologii, prawa konsumenckiego, prawa własności przemysłowej, prawa własności intelektualnej, prawa autorskiego oraz ochrony dóbr osobistych.

W tych tematach mamy doświadczenie i wiedzę potrzebną do realizacji zadań jakie stawiają przed nami nasi Klienci.

Działamy od 2005 roku (dawniej pod nazwą Kancelaria prawno-patentowa) jako kancelaria otwarta na wyzwania jakie stawia nam rynek, prawo i rozwój nowych technologii. Znani jesteśmy z wysokiej jakości świadczonych usług oraz indywidualnego podejścia do każdego Klienta.

Nasze usługi kierujemy głównie do biznesu – począwszy od start-upów, poprzez małe i średnie przedsiębiorstwa o ugruntowanej pozycji, aż do dużych korporacji. Znamy i rozumiemy specyfikę rozwoju biznesu i specyficznych potrzeb każdego etapu rozwoju firmy. Umiemy współpracować z prezesem spółki, szefem działu prawnego czy managerami odpowiedzialnymi za poszczególne obszary w organizacji.

Jeśli możemy wesprzeć organy administracji to także chętnie to czynimy.

Należymy do Grupy Omni Modo, gdzie wraz firmą doradczą Omni Modo prowadzimy dwa specjalistyczne portale:  www.gdpr.pl  oraz e-ochronadanych.pl.

Tomasz Osiej
Tomasz Osiej
Radca Prawny, Europejski Rzecznik Patentowy
Partner Zarządzający
dr Michał Czarnecki
dr Michał Czarnecki
Partner
 
Dowiedz się więcej o zakresie naszej działalności