Poznaj naszą kancelarię

Podejmujemy się realizacji projektów, na których się znamy i do których jesteśmy w stanie wnieść realną wartość.

Specjalizujemy się w doradztwie w zakresie ochrony danych osobowych, handlu elektronicznego i prawa nowych technologii, prawa konsumenckiego, prawa własności przemysłowej, prawa własności intelektualnej, prawa autorskiego, ochrony dóbr osobistych, wspieramy także naszych Klientów przy wprowadzaniu normy ISO 27001.
W tych tematach mamy doświadczenie i wiedzę potrzebną do realizacji zadań jakie stawiają przed nami nasi Klienci.

Działamy od 2005 roku (dawniej pod nazwą Kancelaria prawno-patentowa) jako kancelaria otwarta na wyzwania jakie stawia nam rynek, prawo i rozwój nowych technologii. Znani jesteśmy z szybkości i elastyczności.

Nasze usługi kierujemy głównie do biznesu – począwszy od start-upów, poprzez małe i średnie przedsiębiorstwa o ugruntowanej pozycji, aż do dużych korporacji. Znamy i rozumiemy specyfikę rozwoju biznesu i specyficznych potrzeb każdego etapu rozwoju firmy. Umiemy współpracować z prezesem spółki, szefem działu prawnego czy managerami odpowiedzialnymi za poszczególne obszary w organizacji.

Jeśli możemy wesprzeć organy administracji to także chętnie to czynimy.

Należymy do Grupy Omni Modo, gdzie wraz firmą doradczą Omni Modo prowadzimy dwa specjalistyczne portale: www.e-ochronadanych.pl oraz www.gdpr.pl

Tomasz Osiej
Tomasz Osiej
Radca prawny, Europejski Rzecznik Patentowy
Paweł Fedczyszyn
Paweł Fedczyszyn
Adwokat
Mirosław Gumularz
Mirosław Gumularz
Radca prawny
Patrycja Kozik
Patrycja Kozik
Radca prawny
Dowiedz się więcej o zakresie naszej działalności